Wrigley/Orbit

Tlačová správa, 24.04.2017 10:19

Orbit už po druhýkrát opláca úsmevy, zapojte sa aj Vy!

  Bratislava, 25. apríla – Úsmev je niekedy to najkrajšie, čo Vás môže cez deň postretnúť, špeciálne ten detský. Nie všetky deti ale majú dôvod usmievať sa, preto sa značka Orbit už po druhýkrát rozhodla chrániť úsmevy ohrozených detí z občianskeho združenia Úsmev ako dar, a to nielen prostredníctvom správnych návykov dentálnej hygieny, ale aj osobnostným rozvojom detí. Ambasádorkou usmievavej kampane sa znovu stala Mária Čírová a aktívne sa do nej môžete zapojiť aj Vy. Kampaň „Oplať úsmev“ štartuje už 8. 5. a až do 18. 6. 2017 venuje Orbit 1 % z ceny každého výrobku predaného v tomto období na ochranu zdravého úsmevu a sebavedomia detí z občianskeho združenia Úsmev ako dar. Kúpou prispejete na úsmevy detí a zároveň si môžete pripomenúť, aké dôležité je oplácať úsmev, napríklad aj pod hashtagom #oplatusmev. Viac informácií na www.oplatusmev.sk.

viac

MARS

Tlačová správa, 20.04.2017 10:33

Značka Snickers vzdáva hold futbalu a ponúka stretnutie s Pelém

  Bratislava, 20. 4. 2017 – Značka Snickers sa spojila s najväčšou futbalovou legendou všetkých dôb v rámci novej kampane „Hraj ako Pelé“, vďaka ktorej sa traja Slováci budú môcť s touto jedinečnou osobnosťou stretnúť na Olympijskom štadióne v Barcelone a dokonca si pod dohľadom slávnej športovej ikony zatrénovať. Stačí sa od 24. 4. do 18. 6. zapojiť do súťaže a prispieť na www.snickers.sk videom alebo fotkou na tému najlepší futbalový trik v štýle Pelého.

viac

Nestlé Slovensko / Nescafé

Tlačová správa, 11.04.2017 07:25

5 rád, ako sa s bábätkom behom chvíľky naladiť na pozitívnu vlnu

Bratislava, 20. marca 2017 – Mamičky, každá z vás si iste zaslúži počas náročného dňa niekoľko minút odpočinku, pri ktorom načerpáte novú energiu. Vychutnajte si tieto chvíľky s vašim každodenným spoločníkom, cereálnym nápojom Caro, s ktorým sme pre vás zostavili niekoľko rád a možností, ako načerpať pozitívnu energiu aj pri vašich deťoch. Nie nadarmo sa totiž hovorí: "Šťastná mama, šťastná rodinka." Navyše máte možnosť získať skvelého a predovšetkým praktického pomocníka - krásne detské sedadlo od Fisher-Price vo farbách jari!

viac

Wrigley/Orbit

Tlačová správa, 20.03.2017 14:49

Ružové žuvanie Orbit Bubblemint v novej dóze a vždy po ruke

Bratislava, 17. marca 2017 – Typické ružové balenie žuvačiek bez cukru Orbit Bubblemint si teraz môžete zaobstarať v praktickej dóze a žuvačku tak budete mať vždy po ruke. Netradičná príchuť, ktorá si už našla množstvo priaznivcov, kombinuje ovocie so sviežou mätou. Zaujímavá chuť s prekvapivým chladivým efektom v hravom ružovom balení je teraz k dostaniu v bežnej maloobchodnej sieti vo forme 46 ks dražé za odporúčanú cenu 1,99 EUR.

viacSK | EN