ASEKOL

ASEKOL SK je neziskovo hospodáriaca spoločnosť, ktorá v zastúpení výrobcov a dovozcov elektrozariadení organizuje celoštátny systém zberu elektroodpadu vrátane financovania celého systému. ASEKOL...

viac

ČEZ

ČEZ Slovensko je spoľahlivý dodávateľ energií s hlbokými skúsenosťami, tradíciou a silným medzinárodným zázemím.

viac

Dalkia

  Spoločnosť Dalkia je európskym lídrom v poskytovaní služieb v oblasti energetiky a na Slovensku už pôsobí od roku 1992.  

viac

Dopravoprojekt

  DOPRAVOPROJEKT, a. s., je súkromná akciová spoločnosť, ktorá poskytuje multidisciplinárne projektové práce a inžiniersko-konzultačné služby, so zameraním najmä na dopravu a dopravnú...

viac

Emporia

Spoločnosť sa špecializuje na mobilné telefóny určené pre generáciu 50+, okrem samotného vývoja a výroby produktov sa stará tiež o ich distribúciu.

viac

Expert Elektro

Špecializovaná sieť predajní so spotrebnou elektronikou.

viac

Ferrero

Ferrero je v súčasnosti štvrtý najväčší výrobca cukroviniek na svete.

viac

Heineken

Heineken Slovensko patrí do pivovarníckej skupiny Heineken, ktorá má najširšie zastúpenie vo svete. Okrem globálnych značiek Heineken a Amstel skupina vyrába a predáva viac ako 200 značiek.

viac

Home Credit

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov:...

viac

HP

Spoločnosť HP sa zaoberá vývojom technológií a má pobočky vo viac ako 170 krajinách sveta. Skúmame, ako môžu technológie a služby pomôcť ľudom a spoločnostiam riešiť ich problémy a čeliť výzvam.

viac

HTC

HTC je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v mobilnom sektore a dosiahla pozoruhodné uznanie za posledných pár rokov. 

viac

Novartis

Novartis Slovakia je líder v oblasti vývoja a uvádzania inovatívnych originálnych liekov a dostupných kvalitných generických liekov.

viac

One Fashion Outlet

One Fashion Outlet bude prvým outletovým centrom na Slovensku, ktoré priláka početnú skupinu ľudí zo spádových oblastí v prudko rastúcom turistickom regióne.

viac

Shell

Dodávateľ palív a mazív.

viac

ŠKODA AUTO Slovensko

  Automobilová spoločnosť.   

viac

Telefónica O2

Telefónica O2 – mobilný operátor. 

viac

Weber

Dovozca popredných amerických grilov a príslušenstva Weber na slovenský trh.

viac

Wrigley (Orbit, 5)

Výrobca cukroviniek so širokým portfóliom výrobkov. 

viacSK | EN