Služby

Nesnažíme sa objaviť novú planétu, naše stratégie sú priamočiare a komunikujeme tak, aby sme si svoj priestor a čas zaslúžili. Niekedy viac na hrane a silno kreatívne, inokedy pri zemi a slušne. A potom je tu tá stredná cesta…záleží na značke a cieľoch, ktoré chceme spoločne dosiahnuť.

Produktová B2C komunikácia

„Vytvárame pevné putá, ale s citom“

Najdôležitejšou časťou komunikácie so zákazníkmi je vedieť, s kým sa rozprávate a čo ich zaujíma. Nezabúdame na to, že zákazníci nehovoria marketingovou rečou značiek, ani sa všetci nepohybujú v bratislavskej bubline. Všetky nákupné rozhodnutia sú výsledkom emócií a potrieb.
Zákazníci pre nás nie sú chodiace bankomaty, ale živé bytosti. Vytvoriť si s nimi vzťah na všetkých leveloch toho, čo sa považuje za ľudské, dať im právo voľby a ponúknuť im zážitok, to je to, čo sa ráta.

Produktová B2B komunikácia

„Nájdite to, čo tvorí výsledky, rast a hodnotu“

Efektivita je to, čo nás poháňa. Nevytvárame komunikačné plány pre dobrý pocit z odvedenej práce, ide nám o výsledok. Hľadáme odlišnosti, ktoré sú stále zmysluplné a relevantné. Integrovanej marketingovej stratégii venujeme najväčšiu pozornosť, pretože nie je nič zbytočnejšie, ako desať strán nápadov, ktoré skončia v koši.

Korporátna komunikácia

„Pomáhame spoločnostiam byť lepšími“

Korporátna komunikácia spoločností a organizácií je často ovplyvnená vládou, regulačnými orgánmi, mimovládnymi organizáciami, či inými stranami. Prostredníctvom komplexného monitorovania, analýz a plánovania podporujeme pozície našich klientov na trhu a vytvárame stratégie, ktoré im pomôžu využiť príležitosti a chrániť ich záujmy.
Pomáhame spoločnostiam stať sa dobrými „občanmi“ prostredníctvom programov spoločenskej zodpovednosti, spájame firmy so stakeholdermi aj širokou verejnosťou.

Interná komunikácia Employer branding

„Posilňujeme značku zvnútra navonok“

Vnútorná sila každej spoločnosti sa skrýva v jej zamestnancoch.  Interná komunikácia by sa mala riadiť ich potrebami, pretože iba oni vedia povedať, aké zlepšenia im pomôžu lepšie vykonávať ich prácu. Nie je vždy jednoduché vytvoriť priestor, v ktorom sa dá poskytnúť a prijímať pravdivá spätná väzba, ale my sa aj napriek tomu o to snažíme.

Chceme, aby bolo pracovné prostredie inšpirujúce, zamestnanci sa aktívne zapájali do života firmy a prinášali jej úspechy v podobe dobre odvedenej práce a spokojných zákazníkov.

Komunikačný marketing

„Buďte tam, kde to má najväčší význam a hodnotu“

Chceme byť súčasťou toho, o čo majú ľudia skutočný záujem a rovnaký prístup volíme aj pri každej stratégii, ktorú navrhujeme. Relevantnosť sa podľa nás neukrýva len v technicky správnej informácii alebo presnej číselnej analytike. Popri nich je rovnako dôležitý aj kultúrny kontext a osobný prístup.
Aj preto pri práci kombinujeme marketingové a komunikačné nástroje tak, aby spolu tvorili „komunikačný marketing“. Teda stratégiu, ktorá čerpá to najlepšie z oboch svetov.  Myslí na marketingové ciele a zároveň nezabúda na to, že ľudia tiež majú svoje potreby a dôvody, vďaka ktorým sa zaujímajú o to, čo robíme.

O AMI

Rozumieme potrebám a výzvam komunikačného marketingu. Preto vieme robiť správne a informované rozhodnutia. Vždy sa na veci pozeráme komplexne a budujeme vzťahy, ktoré prinášajú nie 2D, ale 3D spokojnosť.

V rámci celej našej práce hľadáme jedinečný a efektívny mix nástrojov. Počnúc videami, televíznymi a rádio spotmi, cez sociálne a tradičné média, grafický dizajn, natívny marketing, internú a krízovú komunikáciu, až po tlačové konferencie a vytváranie mediálneho obsahu.

Sme 19 rokov na slovenskom trhu a zakladajúci člen APRSR. Patríme nielen k najväčšej medzinárodnej sieti agentúr – Edelman, ale aj k top 5 PR agentúram na Slovensku. A to všetko vďaka nášmu skúsenému tímu 14 zamestnancov a externých konzultantov.

Ocenenia

Za každým ocenením je príbeh spolupráce a úspechu. Nás a našich klientov. Plus veľa vypitých káv, zmeškaných obedov, veselých nadčasov a čudných nápadov, ktoré padli predtým, ako prišiel ten správny.

PROKOP

PROKOP - Súťaž najlepších PR projektov na Slovensku. Za 8 rokov súťaže sme v kategóriách B2B, B2C, korporátna a interná komunikácia, regionálna a komunitná komunikácia, digitálne či vládne a politické PR získali dokopy 14 ocení a umiestnili sa na 24 shortlistoch.

1. miesto

7x

2. miesto

4x

3. miesto

4x

AICO GRAND PRIX

AICO GRAND PRIX - Súťaž o najlepšie projekty v oblasti internej komunikácie pod záštitou FEIEA – Európska federácia asociácií internej komunikácie

2. miesto

Za novátorstvo, kreativitu a efektivitu v kategórii taktická interná komunikácia a postup so shortlistom do európskeho kola

ZLATÝ KLINEC

ZLATÝ KLINEC - súťaž o najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku

1x shortlist 2018

Spomedzi reklamných agentúr sme boli jediná PR agentúra, ktorá sa dostala na shortlist v kategórii promo & activation

Ste v dobrej spoločnosti

BORKO MA PRAVDU Väčšina firiem a značiek s nami spolupracuje roky, čo je dôkazom toho, že nám môžete zveriť čokoľvek. Či už potrebujete poradiť, keď nič nefunguje, formovať novú kultúru alebo doviesť lodný kontajner.

Sme pripravení pomôcť

Navštívte nás

AMI Communications Slovakia, s.r.o.
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

T: +421 (0)2 5249 8549

E: office@amic.sk